2 specjalne, wyjątkowe, covidowe motylowe boxy od Fundacji Oddech Życia

🦋🦋🦋 W niedzielę 21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. To również Dzień Motyla – Dzień Wrażliwości. Z tej okazji w Oddechu Życia przygotowaliśmy 2 specjalne, wyjątkowe, covidowe motylowe boxy, jeden dla dorosłych i drugi dla dzieci. 🦋🦋🦋
Motyl – symbol duszy, szczęścia, piękności i przemiany – zawsze poruszał wyobraźnią człowieka. W starożytności słowo “psyche” oznaczało duszę i motyla jednocześnie. Przez wieki na chrześcijańskich nagrobkach pojawiały się motyle jako symbol nieśmiertelności i zmartwychwstania. Chorym na mukowiscydozę kojarzy się z chorującymi na tę chorobę dziećmi, dla części zarys skrzydeł motyla przypomina delikatne, wrażliwe płuca pacjentów.
W covidowych boxach znajdziecie maseczki chirurgiczne, maseczki klasy medycznej, środki do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, chusteczki. Jeżeli paczka powędruje do rodziny z dzieckiem chorym na mukowiscydozę to dodatkowo w paczce będą produkty do ochrony osobistej w rozmiarze dla dzieci. W paczce będzie też coś słodkiego 🙂
Jak zgarnąć takiego boxa? Sprawdź tutaj.
______________________________
Niezależnie od konkursu, Fundacja Oddech Życia prowadzi akcję pomocową skierowaną do pacjentów przebywających na leczeniu szpitalnym w ośrodkach CF między innymi w: Zabrzu (ŚCCS), Sosnowcu (dorośli), Rzeszowie, Karpaczu, Poznaniu (dorośli), Białymstoku (dorośli), Rabce-Zdroju. W ramach działań pomocowych pacjentom rozdawane są bezpłatnie boxy covidowe.