Bezpłatne szkolenie pt.: Dieta u osób kwalifikowanych do przeszczepu i po przeszczepie

28 czerwca, godz. 18:00! Przyłącz się do naszego specjalnego webinaru online.

💻🌐 Fundacja Oddech Życia ma zaszczyt zaprosić na bezpłatne szkolenie📚🎓pt.: “Dieta u osób kwalifikowanych do przeszczepu i po przeszczepie” 👩‍⚕️🍎🥦🥗.
Webinar poprowadzi ekspertka, mgr Izabela Dudzik, dietetyk z wieloletnim doświadczeniem👩‍🔬💊, autorka licznych tekstów w portalu OddechZycia.pl pracująca na co dzień w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, na Oddziale Transplantacji Płuc z Pododdziałem Mukowiscydozy.

Szkolenie jest skierowane do rodziców, opiekunów oraz pacjentów przewlekle chorych przed lub po operacji transplantacji organów, w tym pacjentów z mukowiscydozą po przeszczepie płuc.
‼️‼️ Zgłoś się już teraz! Liczba miejsc jest ograniczona, nie przegap szansy!🏃‍♂️🏃‍♀️

Po zaakceptowaniu zgłoszenia, prześlemy Ci link do szkolenia drogą mailową 📧. Rejestracja pod linkiem: 👉 https://oddechzycia.pl/dietaszkol/ 👈