Covidowy program pomocowy w Rabce-Zdroju dla podopiecznych Fundacji Oddech Życia

Kochani! Od wtorku 15 grudnia kontynuowany będzie covidowy program pomocowy w Rabce-Zdroju dla podopiecznych Fundacji Oddech Życia przebywających na przeleczeniu w Instytucie.
Gdyby ktoś z chorych na mukowiscydozę bądź rodziców chorej na mukowiscydozę osoby (podopieczny Fundacji Oddech Życia) potrzebował to służymy pomocą i możemy bezpłatnie przywieźć do Instytuty w Rabce-Zdroju:
– covidową paczkę ze środkami ochrony osobistej (maseczki jednorazowe, chirurgiczne, w tym maseczki w rozmiarze dla dzieci oraz dorosłych, litrowy środek do dezynfekcji o zawartości alk. 90%, mydło sanitarne z alkoholem, podręczne atomizery ze środkiem do dezynfekcji, maseczki tekstylne, drobny upominek w postaci czekolady, ozdobne maseczki jednorazowe z motywami świątecznymi).

Dodatkowo na życzenie do paczki możemy bezpłatnie dołożyć:
– przyłbicę;
– probówki eppendorfa (do Kreonu);

Ilość paczek, które przygotowaliśmy jest ograniczona. Będziemy rozdawać do wyczerpania zapasów. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany zawartości paczek w zależności od wieku pacjenta oraz dostępnych zapasów. Zdjęcie wykonano tylko poglądowo.

Ze względów epidemiologicznych nie mamy możliwości przemieszczania się po Instytucie, ale możemy przekazać przed budynkiem lub zostawić personelowi medycznemu.

Prosimy o uzgadnianie mailowo [email protected] przynajmniej jeden dzień wcześniej. Mamy możliwość przekazania rzeczy od poniedziałku do niedzieli włącznie, ale incydentalnie może się zdarzyć, że w danym dniu, czy o określonych godzinach nie będziemy mogli.