Dostawa paczek covidowych do Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju

Kolejna nocna akcja Fundacji Oddech Życia. Tym razem dostawa paczek covidowych do Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju dla dorosłych i dzieci, pacjentów z mukowiscydozą leczonych na oddziałach.

Paczki będą rozdawane od jutra pacjentom przebywającym na leczeniu szpitalnym. W paczce w zależności od wieku (są trzy grupy wiekowe paczek) znajdziecie:
– maseczki medyczne;
– półmaski FFP2;
– środki do dezynfekcji;
– przyłbicę;
– chusteczki;
– papierowe ręczniki;
– coś słodkiego – słodycze
dla dzieci również:
– blok rysunkowy i kredki,
– dla dzieci powyżej 6 lat gra planszowa z pionkami i kostką;

>> Trwa pakowanie paczek dla kolejnych szpitali. <<

Na zdjęciu zbiorcze kartony z boxami dla pacjentów oraz zdjęcia z boxem dla dzieci powyżej 6 lat. Kolory maseczek i słodycze mogą się różnić w poszczególnych boxach.