Jesteśmy na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Chorych Rzadkich

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Chorych Rzadkich z okazji Światowego Dnia Mukowiscydozy pod przewodnictwem posłanki Barbary Dziuk. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele organizacji pacjenckich: MukoKoalicji, Fundacji Oddech Życia, ruchu społecznego 2000 Powodów oraz lekarze i przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia.

Spotkanie połączone zostało z wystawą Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą “Do utraty tchu”.

Więcej informacji: Jesteśmy niewolnikami patentów firm farmaceutycznych – Parlamentarny Zespół ds. Chorób Rzadkich – posiedzenie z okazji Światowego Dnia Mukowiscydozy