Fundacja Oddech Życia opłaciła dzisiaj zakup pierwszych opakowań Kaftrio i Kalydeco dla chorujących na mukowiscydozę sióstr Natalii i Julii Niedziela. Siostry czekają na realizację zamówienia w aptece.
Pieniądze na zakup pierwszych opakowań zostały zebrane na założonej przez Fundację Oddech Życia zbiórce w portalu fundraisingowym Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/siostry-muko
To dzięki gigantycznemu zaangażowaniu całej rodziny MukoNiedzielek, przyjaciół, najbliższych oraz dzięki wsparciu finansowemu prawie 7 tysięcy darczyńców siostry będą mogły rozpocząć leczenie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom!
Ale to nie koniec walki o zdrowie sióstr. Udało się uzbierać dopiero 20% potrzebnej sumy na zakup leków na najbliższe 12 miesięcy. Prosimy o dalszą pomoc i wsparcie!