Kolejna partia paczek covidowych dla pacjentów z mukowiscydozą: dzieci 0-5 lat, 5-15 i 16+

Kochani! Dzisiaj w nocy dostarczyliśmy do Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju kolejną partię paczek covidowych dla pacjentów z mukowiscydozą: dzieci 0-5 lat, 5-15 i 16+dorośli. W paczkach znajdziecie środki ochrony osobistej: maseczki medyczne, półmaski filtrujące, żele i środki do dezynfekcji, rękawiczki, itp….
Ze względu na wysokie temperatury do “nowych” paczek nie pakowaliśmy słodyczy. Słodycze dostarczyliśmy osobno. I będą wydawane przez personel medyczny razem z paczkami.
Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom oraz firmom, które wsparły nas w przygotowaniu paczek dla chorych na mukowiscydozę.
Trwa pakowanie paczek dla kolejnych szpitali.