Można już zamawiać II wydanie książki Marzena Piejko “Jutro jednak nadeszło. Czyli jak to jest narodzić się po raz drugi”.
“Jutro jednak nadeszło. Czyli jak to jest narodzić się po raz drugi” to prawdziwa historia jednego z wielu przeszczepów wykonanych w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

To książka o cierpieniu, smutku i bezradności, ale też o nadziei, szczęściu i wierze w lepsze jutro. To książka o życiu z mukowiscydozą. To książka chorującej na mukowiscydozę Marzeny Piejko.

To historia, która pokazuje, że cuda się zdarzają, a najczęściej wtedy, kiedy najmniej się ich spodziewamy.

Więcej informacji tutaj.