Nasza przeszczęśliwa podopieczna Monika Kus

Na zdjęciach nasza przeszczęśliwa podopieczna Monika Kus. O Monice pisaliśmy wielokrotnie. Od września 2020 Fundacja Oddech Życia prowadzi zbiórkę i kupuje leki przyczynowe dla Moniki. Monika to pierwsza w Polsce pacjentka, która w trakcie terapii lekami przyczynowymi została mamą. Ale: “Dziś! Ten dzień! Dzień, w którym zmienia się wszystko, jestem od dziś ŻONĄ”

Monika Kus:

Jeszcze 3lata temu byłam pewna, że będę zawsze sama.. Bałam się każdego dnia…

Moje życie odmieniły w sumie 4 daty:
22.06 początek związku z cudownym mężczyznom, który dał mi wszystko co najlepsze i pokazał co to miłość i szczęście oraz wsparcie
2.06.2020 zaręczyny znienacka gdy miałam mega ciężki okres i bałam się kolejnego dnia. A on poprosił mnie o rękę wiedząc, że nasza droga będzie naprawdę ciężka!
01.2022 narodziny cudu, małej gwiazdki, największego szczęścia i radości w naszym życiu! Istotkę, która przyniosła uśmiech i ogrom radości i wiary w naszym życiu!
4.06.2022- Dziś! Ten dzień! Dzień, w którym zmienia się wszystko, jestem od dziś ŻONĄ, MATKĄ ale jestem również CÓRKĄ!
Zaczynam życie obok wspaniałego mężczyzny, który uratował mnie wiele razy. Pokazał, ze będzie stać zawsze obok mnie i będzie walczył razem ze mną, będzie stał murem obok! Ramie w ramie ❤️
Zawsze marzyłam by być mamą, bym mogła być żoną, żebym mogła stworzyć rodzine, oraz bym mogła żyć aż do starości! 3 marzenia się spełniły! Mam nadzieje, że i te ostatnie się spełni bo tylko to zostało! Jeśli spełni się ostatnie o które tak walczę, będę miała dosłownie wszystko!!!!
4.06.2022- Zaczynam nowy rozdział! To jest jego początek… ❤️