Nowy specjalistka w gronie Fundacji Oddech Życia – dr Magdalena Żak

Z ogromną radością informujemy, że do grona naszych specjalistów prowadzących infolinię ekspercką dołączyła ceniona i doświadczona fizjoterapeutka, dr Magdalena Żak.

Magdalena Żak, dr n. med. i n. zdr., to wybitna terapeutka metody NDT-Bobath Basic i Baby oraz terapii PNF. Jest również certyfikowaną specjalistką autogenicznego drenażu oddechowego oraz metody AFE. Absolwentka kursu Brazeltona i SI-Ayres, posiada szerokie doświadczenie zawodowe zdobyte od 2007 roku w wyspecjalizowanych ośrodkach klinicznych we Francji i w Polsce.

Dr Żak współtworzyła książkę „Studium sztuki, filozofii i medycyny”, która zyskała uznanie zarówno w kręgach akademickich, jak i wśród praktyków medycyny. Na co dzień pracuje w Gabinecie Terapia Dzieci w Szczecinie oraz aktywnie współtworzy Fundację – Instytut Wsparcia Oddechowego i Neurorozwojowego Dzieci w Szczecinie.

Doświadczenie i wiedza dr Żak będą nieocenione dla naszych pacjentów oraz wszystkich, którzy szukają wsparcia i porady w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji. Jej zaangażowanie w pracę z dziećmi oraz specjalistyczna wiedza z zakresu metod terapii będą stanowić ogromne wsparcie dla naszej fundacji.

Serdecznie witamy dr Magdalenę Żak w naszym zespole i jesteśmy pewni, że jej obecność przyczyni się do jeszcze lepszej jakości naszych usług. Zachęcamy do korzystania z naszej infolinii eksperckiej, gdzie mogą Państwo uzyskać profesjonalne porady i wsparcie od naszych specjalistów.

Najbliższy dyżur telefoniczny 23 lipca o godzinie 19:00.