Ozonator od o3ozon.pl dla chorych na mukowiscydozę

Firma ECS Piotr Paruszewski w Ostrzeszowie produkująca polskie ozonatory podarowała chorym na mukowiscydozę jedno ze swoich profesjonalnych urządzeń do ozonowania pomieszczeń i samochodów.

Urządzenie posłuży chorym na mukowiscydozę do ozonowania samochodów. Urządzenie będzie wypożyczane (po odbyciu krótkiego szkolenia) dorosłym chorym oraz rodzicom chorych dzieci w ramach działalności wypożyczalni Fundacji Oddech Życia, Małopolskiej Grupy Wsparcia, konkretnie w Rabce-Zdroju.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z urządzenia mogą się kontaktować z fundacją pod adresem [email protected] lub na facebookowej grupie wsparcia – mukowiscydoza.

Serdecznie dziękujemy firmie ECS za pomoc niesioną chorym na mukowiscydozę, a wszystkich zainteresowanych tematyką ozonowania zapraszamy na stronę sklepu producenta: o3ozon.pl

Brytyjscy naukowcy z uniwersytetu w Nottingham badali samochody pod kątem skażeń mikrobiologicznych i odkryli, że są one usiane licznymi bakteriami, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzi.

Wnętrza aut zawierały bakterie E. coli, oraz Bacillus cereus wywołujące zatrucia pokarmowe. Odkryto również obecność gronkowca i różnego rodzaju grzyby chorobotwórcze.

Bakterie, wirusy, grzyby i szkodliwe związki w naszych samochodach