Zmień swoje zdjęcie w tle (cover)
Zmień swoje zdjęcie w tle (cover)
Status konta użytkownika to Zatwierdzono
ddddd

Zuzanna Opolska – zbiórka na leczenie i fizjoterapię

Serdecznie prosimy o wsparcie finansowe leczenia naszej bardzo ciężko chorej na MUKOWISCYDOZĘ, córeczki Zuzi, która choruje od urodzenia. Zuzia obecnie ma już 13 lat i przeszła 5 operacji. Co 3 miesiące musi być hospitalizowana ze względu na ogromne wyniszczenie chorobą płuc. Zbieramy również na zakup leku przyczynowego, który jest już na świecie. Nie likwiduje on jeszcze choroby ale pozwala żyć o wiele bardziej komfortowi i długo. Jego roczny koszt to suma ponad 1.200.000 zł. Miesięczne, stałe koszty leczenia Zuzi sięgają sumy od 4000 do nawet 8.000 zł miesięcznie: Specjalistyczne leczenie, witaminy, odżywki, leki codziennego użytku, inhalatory, rehabilitacja i wiele innych trudności, które trzeba pokonać i za które trzeba zapłacić. Większość leków nie jest refundowana. Prosimy o Wasze wsparcie i pomoc naszej bardzo ciężko chorej córeczce Zuzi. Cała historia na: zuziaopolska.com Wykonaj szybką darowiznę za pomocą PayU, karty debetowej lub BLIKA:
  • Podaj swoje imię, nazwisko. Nie będziemy ujawniać publicznie Twoich danych. Posłużą jedynie do prawidłowego zaksięgowania wpłaty.
  • Podaj swój adres emailowy. Nie będziemy ujawniać publicznie Twoich danych. Posłużą jedynie do prawidłowego zaksięgowania wpłaty.
  • Podaj kwotę darowizny.
Bezpieczeństwo płatności zapewnia:    Możesz też wykonać tradycyjny przelew lub płatność za pomocą PayPal’a:
Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Szczegóły płatności

Suma darowizn: 10zł One Time