Sklep

Zestaw edukacyjny dla wychowawcy, nauczyciela nt. mukowiscydozy – MukoSzkoła 2019/2020

Opis

Zestaw edukacyjny dla wychowawcy, nauczyciela, dyrekcji szkoły, przygotowany na potrzeby rozpoczęcia nauki lub kontynuowania nauki przez ucznia chorego na mukowiscydozę w roku szkolnym 2019/2020.

Zestaw został przygotowany w ramach kampanii edukacyjnej “MukoSzkoła – Szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę” przez Fundację Oddech Życia.

W skład zestawu wchodzi:

List do dyrekcji, nauczyciela, wychowawcy,

1. Książka na temat zasad postępowania z uczniem chorym na mukowiscydozę pt. “MukoSzkoła”,
  2. 4 plakaty edukacyjne nt. mukowiscydozy,
  3. 1 płyta DVD zawierająca filmy i materiały edukacyjne nt. mukowiscydozy oraz prezentację do wykorzystania podczas lekcji nt. mukowiscydozy,
  4. Materiały informacyjne na temat różnych akcji edukacyjnych i społecznych organizowanych na rzecz chorych z mukowiscydozą,
  5. Broszurka przedstawiająca różne doświadczenia i eksperymenty możliwe do wykonania przez uczniów podczas zajęć lekcyjnych, przybliżające tematykę mukowiscydozy.

Waga 1 kg