Spotkanie z przedstawicielami Rzecznika Praw Pacjenta

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie przedstawicieli Rzecznika Praw Pacjenta z Monika Kus i przedstawicielami Fundacji Oddech Życia w sprawie pacjentów z mukowiscydozą, w tym dostępie do refundowanych leków przyczynowych.

RPP reprezentowała Marzanna Bieńkowska Zastępca dyrektora Departamentu Dialogu Społecznego i Komunikacji Biura Rzecznika Praw Pacjenta oraz opiekun Rady Organizacji Pacjentów przy RPP, Agnieszka Wernik Dyrektor Departamentu Strategii i Działań Systemowych przy RPP oraz Dyrektor Departamentu ds. Zdrowia Psychicznego przy RPP. Fundację Oddech Życia reprezentował Prezes Fundacji Mirosław Wójcik oraz Koordynator ds. Komunikacji i PR Sławomir Wójcik.