Szkolenie: orzekanie o niepełnosprawności – zasady ogólne

Webinar

Czy masz pytania dotyczące orzekania o niepełnosprawności u dzieci przewlekle chorych i pacjentów dorosłych? Jeśli tak, mamy dla Ciebie zaproszenie!

Fundacja Oddech Życia organizuje 10 maja o godzinie 18:30 specjalne, bezpłatne szkolenie online, które pomoże Ci zrozumieć proces orzekania o niepełnosprawności oraz jak radzić sobie z wyzwaniami związanymi z zespołami ds. orzekania o niepełnosprawności.

Szkolenie poprowadzi ekspertka Fundacji Oddech Życia, Magdalena Tomczyk, redaktorka portalu OddechZycia.pl, autorka poradników pomocowych, księgowa i kadrowa z wieloletnim stażem oraz działaczka społeczna w sprawach socjalnych.

Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności oraz informacje, które pomogą im w codziennych sprawach związanych z niepełnosprawnością.

Szkolenie będzie obejmować tematy takie jak (program może ulec zmianom):

– Proces orzekania o niepełnosprawności
– Współpraca z zespołami ds. orzekania o niepełnosprawności
– Rozumienie i interpretacja orzeczeń o niepełnosprawności
– Jak skutecznie ubiegać się o świadczenia i wsparcie dla osób niepełnosprawnych

W trakcie szkolenia będzie można zadawać pytania, które zostaną omówione przez prelegentkę na końcu spotkania.

Chociaż szkolenie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona. Po rejestracji i zaakceptowaniu zgłoszenia otrzymasz link do szkolenia drogą mailową.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zdobyć cenną wiedzę na temat orzekania o niepełnosprawności i poznać praktyczne wskazówki, które pomogą Ci lepiej radzić sobie z tym procesem.

Zarejestruj się już dziś! https://oddechzycia.pl/szkolenie/