Testujemy skośne PEPy

Pisaliśmy jakiś czas temu, że wspólnie z fizjoterapeutami testujemy nowe skośne PEPy z wymiennymi opornikami. Wstępne opinie są pozytywne. Sprzęt sprawdził się u kilku pacjentów w warunkach szpitalnych. Wytrzymuje również sterylizację w szpitalnych autoklawach. Ale ciekawi jesteśmy jakie są Wasze opinie. Dlatego mamy do rozdania 7 takich PEPów. PEPy są fabrycznie nowe, zarejestrowane w EU jako sprzęt medyczny i dopuszczone do użytku u pacjentów z dolegliwościami pulmonologicznymi, w tym z mukowiscydozą.
Wnioskować o skośny PEP z wymiennymi opornikami w ramach wypożyczalni Fundacji Oddech Życia można pod adresem mailowym: [email protected]
Pomoc w zakresie użytkowania skośnych PEPów będzie można uzyskać telefonicznie w styczniu podczas zaplanowanych infolinii pomocowych z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji oddechowej. Osoby które otrzymają PEPa poinformujemy o terminach zaplanowanych dyżurów telefonicznych.
W przypadku większej ilości zgłoszeń niż liczba dostępnych PEPów pod uwagę będziemy brać dodatkowo stan materialny, stan zdrowia i wiek podopiecznego.
Osoby niezarejestrowane w Fundacji Oddech Życia mogą to zrobić pod adresem: