Kolejne nasze wsparcie dla szpitali. Tym razem sprzęt do fizjoterapii i ćwiczeń dla Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju, a dokładniej dla fizjoterapeutów i pacjentów z mukowiscydozą.
Fundacja Oddech Życia zakupiła 4 rowery stacjonarne do ćwiczeń (do izolatek), gumowe piłki rehabilitacyjne, specjalne gumy do ćwiczeń, tzw. Thera-Bandy, skakanki.
Sprzęt w imieniu Instytutu od Prezesa Fundacji Oddech Życia Mirosława Wójcika odebrał kierownik Zakładu Rehabilitacji mgr Artur Leżański wraz z fizjoterapeutkami mgr Katarzyną Warzeszak i Karoliną Słabą.
Na zdjęciach 3 rowery w sali ćwiczeń, 4. rower jest już w izolatce.