Paczka ze środkami ochrony osobistej, środkami opatrunkowymi oraz produktami do inhalacji – wiosna 2023

  • Wniosek o paczkę ze środkami ochrony osobistej, środkami opatrunkowymi oraz produktami do nebulizacji [podopieczni z mukowiscydozą]

Procedura wnioskowania o bezpłatną paczkę dla podopiecznego Fundacji Oddech Życia (wiosna 2023)

Program pomocowy skierowany jest wyłącznie do podopiecznych Fundacji Oddech Życia z mukowiscydozą w ciężkiej sytuacji materialnej. Ilość paczek jest ograniczona. Dostępność produktów może się różnić. Nie gwarantujemy dostępności wszystkich wybranych z poniżej listy produktów.

Czy jesteś podopiecznym Fundacji Oddech Życia?

Jeżeli nie jesteś podopiecznym Fundacji Oddech Życia to możesz się bezpłatnie zapisać klikając w menu "strefa podopiecznego" i wybierając jeden z dwóch formularzy: dla dziecka lub dorosłego chorego na mukowiscydozę.

Możesz wnioskować o dowolną liczbę rzeczy dla siebie i członków rodziny. Przykładowo mając dziecko z mukowiscydozą możesz wnioskować również o maseczki w rozmiarze dla rodziców.

Moja rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej, wnioskujemy o bezpłatną paczkę zawierającą między innymi:

Ze względu na założony PEG, stomię, operację chirurgiczną oraz dodatkowo trudną sytuację materialną proszę o (w uwagach opisz problem medyczny i ewentualne potrzeby, rozmiary i ilości środków):

Ze względu na stosowanie inhalacji i trudną sytuację materialną proszę o (ilość mocno ograniczona):

Ilość paczek jest ograniczona. Nie gwarantujemy dostępności całego asortymentu!

Możesz połączyć paczki i poprosić również o wypożyczenie sprzętu z wypożyczalni Fundacji Oddech Życia.

Lista dostępnych sprzętów tutaj

O dostępności wybranych sprzętów i decyzji w sprawie wypożyczenia zostaniesz poinformowany drogą mailową. Nie gwarantujemy, że każdy sprzęt z wypożyczalni będzie dostępny w momencie składania wniosku. W przypadku większej liczby wniosków o sprzęt, decyzja może być negatywna lub możesz być wpisany na listę rezerwową i Twój wniosek będzie rozpatrzony w późniejszym okresie.

W razie problemów z formularze prosimy o wysłanie prośby na adres: [email protected]