Wojewódzkie Centrum Pediatrii „Kubalonka” w Istebnej testuje skośne PEPy podarowane przez Oddech Życia

Wspólnie z fizjoterapeutami z Wojewódzkiego Centrum Pediatrii Kubalonka w Istebnej rozpoczynamy w tym ośrodku testy skośnego PEPa (PIPEP) w fizjoterapii oddechowej dzieci i młodzieży.
Fundacja Oddech Życia ufundowała sprzęt w postaci urządzeń PEP.
Wojewódzkie Centrum Pediatrii „Kubalonka” w Istebnej świadczy usługi leczenia oraz rehabilitacji dzieci i młodzieży w ramach trzech oddziałów: w Oddziale Schorzeń Układu Oddechowego Dzieci i Młodzieży, w Oddziale Rehabilitacji Pulmonologicznej w warunkach stacjonarnych oraz w Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej w warunkach stacjonarnych.