Wsparcie dla krakowskich szpitali w sprzęt do fizjoterapii oddechowej

Z dumą informujemy, że Fundacja Oddech Życia kontynuuje swoją misję wsparcia placówek medycznych w całej Polsce, poprzez dostarczanie niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego. Dzięki tym działaniom możemy wspierać wysiłki personelu medycznego w leczeniu i rehabilitacji pacjentów z chorobami płucnymi.
Dzisiaj gościliśmy w Krakowie, w Szpitalu Wojskowym.
W Szpitalu Wojskowym w Krakowie, nasz sprzęt trafił do rąk mgr Justyny Łach z Oddziału Leczenia Chorób Płuc oraz mgr Grzegorza Boczkowskiego z Oddziału Intensywnej Terapii. Ich zaangażowanie w opiekę nad pacjentami jest nieocenione.
W ostatnim czasie gościliśmy również w innych placówkach w Krakowie.
Na zdjęciach w kolejności:
– mgr Justyna Łach, Oddział Leczenia Chorób Płuc, Szpital Wojskowy w Krakowie,
– mgr Grzegorz Boczkowski, Oddział Intensywnej Terapii, Szpital Wojskowy w Krakowie,
– mgr Anna Bożek, Oddział Chorób Wewnętrznych i Chorób Płuc, Specjalistyczny Szpital Miejski w Krakowie,
– mgr Roksana Ryczek, Oddział Chorób Płuc z Pododdziałem Onkologicznym, Krakowski Szpital Specjalistyczny Jana Pawła II w Krakowie,
– mgr Donata Kołacz, Oddział Kliniczny Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii, Krakowski Szpital Specjalistyczny Jana Pawła II w Krakowie,
– mgr Michał Stachnik, Oddział Śródmiąższowych Chorób Płuc i Transplantologii, Krakowski Szpital Specjalistyczny Jana Pawła II w Krakowie,
-mgr Łukasz Pominkiewicz, Oddział Kliniczny Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego, , Krakowski Szpital Specjalistyczny Jana Pawła II w Krakowie.
Dziękujemy tym wyjątkowym profesjonalistom za ich niezłomne poświęcenie i oddanie pacjentom. Współpraca z takimi specjalistami to dla nas wielki zaszczyt i motywacja do dalszej pracy.
Przekazane sprzęty, skośne PEPy pipeP (KooMedical), stanowią narzędzie terapeutyczne dla pacjentów wymagających wsparcia pulmonologicznego.
Wspólnymi siłami dążymy do poprawy jakości życia i leczenia pacjentów z chorobami płucnymi!