Amelia Pęciak – zbiórka na leczenie i fizjoterapię

Ta młoda, śliczna dziewczynka tylko z pozoru wygląda na zupełnie zdrową. Niestety los jej nie oszczędza. Amelia choruje na mukowiscydozę – wielonarządową chorobę genetyczną. Dlatego wymaga specjalistycznego leczenia, codziennej fizjoterapii oddechowej, specjalnej diety i fachowej, stałej pomocy. Jest pod stała opieką ośrodka leczenia mukowiscydozy. Potrzebuje też opieki medycznej otolaryngologa, okulisty, gastroenterologa i logopedy.

Niestety część wydatków związanych z opieką nad chorą Amelią, muszą ponosić jej najbliżsi, rodzina.

Można pomóc Amelii wspierając ją finansowo i przekazując darowiznę. Poniżej dostępna możliwość dokonania płatności kartą debetową lub kredytową oraz dane do zwykłego przelewu bankowego.

Amelię można też wesprzeć finansowo przekazując swój 1% w rozliczeniu PIT podając nr KRS 0000064892  z dopiskiem  (cel szczegółowy) “Amelia Pęciak”.

Amelia jest jedną z 6 “twarzy” kalendarza “Podaruj Oddech 2019“. Kupując kalendarz wspierasz finansowo Amelię bo 1/6 dochodu ze sprzedaży kalendarzy trafia na subkonto dziewczynki w Fundacji Oddech Życia (reszta dzielona jest pomiędzy pozostałych bohaterów kalendarza – dzieci również chorujące na mukowiscydozę).

fot. Emilia Bakalarz

Wybierz metodę płatności