Filip Tomas – zbiórka na leczenie i fizjoterapię

Filip urodził się w kwietniu 2018 roku. Jest na początku swojej drogi życia i walki z mukowiscydozą. Dzięki wczesnej diagnozie od pierwszych swoich dni jest pod specjalistyczną opieką medyczną. Niestety choroba już w tak młodym wieku daje o sobie znać i objawia się między innymi zaburzeniami ze strony układu pokarmowe. Filip walczy też z anemią. Rodzice i lekarze robią co w ich mocy, żeby u Filipa nie rozwinęły się objawy “płucne” mukowiscydozy.

Leki, sprzęt do rehabilitacji i odżywki wysokokaloryczne są bardzo kosztowne. Dlatego możecie pomóc Filipowi wspierając go finansowo i kupując charytatywny kalendarz za 30zł, 50zł, 75zł lub 100zł (do wyboru): https://fundacja.oddechzycia.pl/kategoria-produktu/kalendarze/
Filip jest jednym z 6 bohaterów kalendarza “Podaruj Oddech 2019“. Kupując kalendarz wspierasz finansowo Filipa oraz pozostałą piątkę dzieci (cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na leczenie i fizjoterapię tych dzieci i dzielony jest po równo).
Filipa można też wesprzeć finansowo na kilka sposobów:
– przekazując darowiznę online, tutaj na tej stronie (formularz pod opisem)
– przelewem na numer konta bankowego w Fundacji Oddech Życia: PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759 w tytule przelewu podając: Datek na rzecz Filipa Tomasa
– lub przekazując swój 1% w rozliczeniu PIT podając nr KRS 0000097900 z dopiskiem (cel szczegółowy): ”Filip Tomas”.
Fot. Emilia Bakalarz, Katarzyna Tomas
Wybierz metodę płatności