Jagoda Tamioła

Jagoda Tamioła – zbiórka na leczenie i fizjoterapię

Jagoda TamiołaLos nie oszczędza Jagody, kolejne hospitalizacje, operacje jelit dziewczynki, liczne wizyty lekarskie, konsultacje. Bo mukowiscydoza, to choroba wielonarządowa i mimo, że kojarzona z płucami, dotyka wielu różnych narządów.

Jagoda wymaga specjalistycznego leczenia, codziennej fizjoterapii oddechowej, specjalnej diety i fachowej, stałej pomocy. Niestety część wydatków związanych z opieką nad chorą Jagodą, muszą ponosić jej najbliżsi.

Można pomóc Jagodzie wspierając ją finansowo i przekazując darowiznę. Poniżej dostępna możliwość dokonania płatności kartą debetową lub kredytową oraz dane do zwykłego przelewu bankowego.

Jagodę można też wesprzeć finansowo przekazując swój 1% w rozliczeniu PIT podając nr KRS 0000064892  z dopiskiem  (cel szczegółowy) “Jagoda Tamioła”.

Jagoda jest jedną z 6 “twarzy” kalendarza “Podaruj Oddech 2019“. Kupując kalendarz wspierasz finansowo Jagodę bo 1/6 dochodu ze sprzedaży kalendarzy trafia na subkonto dziewczynki w Fundacji Oddech Życia (reszta dzielona jest pomiędzy pozostałych bohaterów kalendarza – dzieci również chorujące na mukowiscydozę).

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste