Mikołaj Tomczyk – zbiórka na leczenie i fizjoterapię

W przypadku Mikołaja, choroba wyniszcza organizm od środka, atakując płuca oraz układ pokarmowy. Mowa o genetycznej chorobie – mukowiscydozie. Mikołaj cierpi również na zespół Gilberta. Dzięki determinacji osób opiekujących się Mikołajem choroby nie widać zbyt mocno. Niestety choroba postępuje w sposób niewidoczny z zewnątrz. Mikołja coraz częściej łapie groźne dla życia infekcje i wymaga coraz mocniejszych antybiotykoterapii. Stan zdrowia Mikołaja nie pozwala mu na prowadzenie zwykłej, młodzieżowej aktywności. W porównaniu do stanu innych naszych podopiecznych, należy do grupy pacjentów o najcięższym przebiegu mukowiscydozy.

Mikołaj ma kilka marzeń, których ze względu na olbrzymie wydatki związane z leczeniem i fizjoterapią nie może spełnić. Marzy między innymi o nowym laptopie.

Możemy pomóc Mikołajowi i jego rodzicom finasowowo, wpłacając darowiznę na subkonto w Fundacji Oddech Życia. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie, fizjoterapię i opiekę nad chorym Mikołajem.

____

Jak możesz pomóc Mikołajowi?

1) Przekazując darowiznę za pomocą tego tutaj formularza (płatność kartą płatniczą, debetową, kredytową). Bramka płatności obsługiwana przez PayPal.

2) Dokonując przelewu z dowolnego banku na nr konta bankowego Fundacji Oddech Życia: PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759

W tytule przelewu podaj: Datek na rzecz Mikołaja Tomczyka

Fundacja Oddech Życia
ul. Grodzka 42/1
31-044 Kraków
[email protected]
+48 578 632 026
KRS: 0000711593

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Szczegóły płatności

Suma darowizn: 10zł