Stanisław Walkiewicz – zbiórka na leczenie i fizjoterapię

Staś choruje na ciężką, nieuleczalną chorobę – mukowiscydozę. Na pierwszy rzut oka wygląda na zdrowego, radosnego i pełnego energii chłopczyka. Niestety ze zdrowiem Stasia nie jest najlepiej. Choroba wyniszcza jego organizm, zwłaszcza układ oddechowy i pokarmowy. Jego płuca są narażone na ciągłe infekcje i tylko dzięki specjalistycznej opiece medycznej, lekom i fizjoterapii udaje się kontrolować przebieg choroby.

Leki, sprzęt do rehabilitacji i odżywki wysokokaloryczne są bardzo kosztowne. Można pomóc Stasiowi wspierając go finansowo i przekazując darowiznę. Poniżej dostępna możliwość dokonania płatności kartą debetową lub kredytową oraz dane do zwykłego przelewu bankowego.

Stasia można też wesprzeć finansowo przekazując swój 1% w rozliczeniu PIT podając nr KRS 0000097900 z dopiskiem “Dla Stanisława Walkiewicza”.

Staś jest jednym z 6 bohaterów kalendarza “Podaruj Oddech 2019“. Kupując kalendarz wspierasz finansowo również Stasia bo 1/6 dochodu ze sprzedaży kalendarzy trafia na subkonto Stasia (reszta dzielona jest pomiędzy pozostałych bohaterów kalendarza – dzieci chorujące na mukowiscydozę).

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste