Zestawy tub do Simeoxa dla Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu

Fundacja Oddech Życia zakupiła zestawy tub do Simeoxa (rura z filtrem mikrobiologicznym, ustniki) dla dorosłych pacjentów z mukowiscydozą w ciężkiej sytuacji materialnej, nie kwalifikujących się do refundacji zakupu w ramach NFZ. Zestawy trafią do Poznania, a dokładnie do Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na Oddział Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej.