Życzenia Świąteczne 2020

To był wyjątkowo ciężki rok walki na śmierć i życie z chorobą – mukowiscydozą, z przeciwnościami losu, z problemami finansowymi, ale również z covidem, który mocno utrudniał funkcjonowanie.
Wiele osób tych świąt nie spędzi w gronie rodzinnym przy suto zastawionym stole wigilijnym. Część z Was spędzi święta na oddziałach szpitalnych, część z Was daleko od najbliższych, rodziny.
Dlatego z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia spokoju, wewnętrznej siły, wiary w życzliwość innych ludzi, wsparcia przyjaciół i bliskich. Dużo wytrwałości w walce z chorobą!
Pamiętajcie, że nie jesteście sami.
Zespół Fundacji Oddech Życia oraz redakcja portalu OddechZycia.pl