Obsługa bazarków internetowych na rzecz chorych z mukowiscydozą

Obsługa bazarków internetowychObsługa bazarków internetowych na rzecz chorych z mukowiscydozą

Od sierpnia 2018 roku w panelu podopiecznego Fundacji Oddech Życia działa obsługa wpłat bankowych z bazarków internetowych na rzecz osób chorych na mukowiscydozę. Bazarki internetowe najczęściej mają formę otwartej grupy facebookowej z licytacją przedmiotów. Dochód ze sprzedaży licytowanych przedmiotów przeznaczony jest na leczenie i fizjoterapię oddechową chorego.

Aktualnie osoby, które chciałyby skorzystać z takiej funkcji, otrzymają w panelu podopiecznego osobną historię wpłat pod nazwą “Bazarek” oraz rozróżnienie w ogólnej historii wszystkich wpłat od darczyńców ta te anonimowe (zwykłe datki) oraz wpłaty związane z obsługą bazarków (te dane są szczegółowe, a nie anonimowe, co wynika z potrzeby obsługi bazarków oraz zgody osób kupujących na bazarku na przetwarzanie danych osobowych).

Dodatkowo osoby korzystające z obsługi bazarków otrzymują nr konta bankowego Fundacji Oddech Życia, na który darczyńcy wpłacają pieniądze za wylicytowane przedmioty.

Na załączonym screenie zakładka z obsługa bazarków i historią darczyńców (dane osobowe fikcyjne, przykład).

Jak skorzystać z obsługi bazarku internetowego (krok po kroku)?

1. Jeżeli nie jesteś podopiecznym Fundacji Oddech Życia, to pierwsze musisz się zarejestrować online: formularz dla rodziców dziecka chorego na mukowiscydozę, formularz dla dorosłego chorego na mukowiscydozę.
  2. Jeżeli jesteś podopiecznym, to skontaktuj się z nami pod adresem [email protected] – otrzymasz numer konta bankowego oraz zestaw informacji, które musisz opublikować informacyjnie dla licytujących. Jeżeli nie masz jeszcze bazarku, pomożemy otworzyć nowy na Facebooku.

Kontakt z nami w sprawie bazarku internetowego?

W sprawie bazarków dla chorych na mukowiscydozę można się kontaktować pod adresem mailowym: [email protected]