Zbiórki online z obsługą płatności online

Fundacja Oddech Życia swoim podopiecznym zakłada zbiórki online, dostępne w serwisie fundacji: https://fundacja.oddechzycia.pl/.

Aktualnie zbiórki online na stronie fundacji umożliwiają pozyskiwanie darowizn dwoma kanałami płatności:

• przez bramkę PayPal (karty płatnicze, karty debetowe, karty kredytowe)
  • przelew na konto bankowe (na subkonto podopiecznego).

Zbiórki online na stronie fundacji mogą być w formie:

• prostej zbiórki online, bez wyznaczonego celu kwotowego zbiórki,
  • zbiórki z celem do osiągnięcia i kwotą już uzbieranych pieniędzy (podobnie jak w serwisach typu siepomaga.pl)

Jak założyć zbiórkę online na stronie Fundacji Oddech Życia?

1. Jeżeli nie jesteś podopiecznym Fundacji Oddech Życia, to pierwsze musisz się zarejestrować online: formularz dla rodziców dziecka chorego na mukowiscydozęformularz dla dorosłego chorego na mukowiscydozę.
  2. Jeżeli jesteś podopiecznym, to w panelu podopiecznego, w zakładce “Subkonto” uzupełnij wniosek o założenie subkonta. Posiadanie subkonta w Fundacji Oddech Życia jest warunkiem prowadzenia zbiórek, w tym zbiórek online – to na to konto będą przekazywane darowizny. Jeżeli już od dłuższego czasu masz subkonto w Fundacji Oddech Życia, a jesteś zainteresowany(a) założeniem zbiórki online, to prosimy o kontakt pod adresem [email protected]

UWAGA: Fundacja nie pobiera opłat za założenie i prowadzenie zbiórek online. Ale w przypadku płatności dokonywanych przez bramki płatności typu PayPal, PayU może być pobierana prowizja od darowizny, która pomniejsza kwotę przekazanej darowizny (prowizję pobiera pośrednik, właściciel bramki płatności).

Kontakt z nami w zbiórek online na stronie Fundacji Oddech Życia?

W sprawie zbiórek online można się kontaktować pod adresem mailowym: [email protected]