przeglądanie Kategoria

Materiały wideo, szkolenia, webinary

Kategoria “Materiały wideo, szkolenia, webinary” na stronie Fundacji Oddech Życia zawiera zestaw edukacyjnych i informacyjnych zasobów wideo, który jest nieocenioną pomocą dla rodziców, opiekunów, pacjentów oraz profesjonalistów medycznych zajmujących się mukowiscydozą, pierwotną dyskinezą rzęsek, astmą, POChP i innymi schorzeniami pulmonologicznymi. Oferowane szkolenia i webinary koncentrują się na zapewnieniu aktualnej i dogłębnej wiedzy na temat najnowszych praktyk, technik leczenia i wsparcia, dostosowanych do konkretnych grup wiekowych i potrzeb indywidualnych pacjentów.