Pomoc finansowa i rzeczowa dla osób z mukowiscydozą w ciężkiej sytuacji finansowej

subkonto mukowiscydoza

Od stycznia 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku Fundacja Oddech Życia prowadzi pilotażowy projekt wsparcia dla osób dotkniętych mukowiscydozą z ciężką sytuacją finansową.

UWAGA: W pierwszym etapie projektu zbierane są informacje na temat osób i potrzeb finansowych i rzeczowych tych osób. Projekt ma charakter pilotażowy i Fundacja Oddech Życia nie może zagwarantować pomocy wszystkim potrzebującym.

Jak skorzystać ze wsparcia finansowego lub rzeczowego?

1. Jeżeli nie jesteś podopiecznym Fundacji Oddech Życia, to pierwsze musisz się zarejestrować online: formularz dla rodziców dziecka chorego na mukowiscydozę, formularz dla dorosłego chorego na mukowiscydozę.
  2. Jeżeli jesteś podopiecznym, to skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila: [email protected], opisując nam krótko Twoją sytuację finansową oraz potrzeby i problemy z którymi się borykasz.
  3. W przypadku wątpliwości lub potrzeby doprecyzowania Twojej sytuacji i potrzeb możemy poprosić o przesłanie dodatkowych informacji i/lub dokumentów.
  4. W przypadku pozytywnej decyzji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie bądź mailowo ustalając sposób przekazania pomocy.

Kontakt z nami w sprawie wsparcia?

W sprawie wsparcia można się kontaktować pod adresem mailowym: [email protected]

Uwaga! Program został zakończony 31 grudnia 2019 roku. Fundacja będzie chciała wznowić projekt w 2021 roku. O szczegółach poinformujemy w osobnym komunikacie.