Symbol zastępczy

Kalendarz Podaruj Oddech 2019

Cegiełka i kalendarz PODARUJ ODDECH 2019

Dla Ciebie dorosłość, spełnianie się w swoim zawodzie, realizowanie swoich pasji to coś oczywistego. Jednak przed Filipem, Amelką, Stasiem, Piotrusiem, Oskarem i Jagodą życie postawiło spore wyzwanie… MUKOWISCYDOZĘ. Życie z tą chorobą tak naprawdę nie pozwala planować przyszłości. Gdzieś pomiędzy inhalacjami, drenażem, przyjmowaniem leków, pobytami w szpitalnej izolatce próbują znaleźć czas na bycie dzieckiem. Jednak chcieliby spełnić ich marzenie o byciu dorosłym.

Dlatego powstał pomysł zbiórki pieniędzy, ale nietypowej, w postaci cegiełek – kalendarzy z bohaterami walki o oddech.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym roku dzięki wsparciu firmy Formaster Group, Bohomass Lab, radnego Macieja Burszteina i Maksymiliana Matermy, Fundacja Oddech Życia otrzymała za darmo kilkaset kalendarzy w formacie A3.

Środki zebrane ze sprzedaży kalendarzy zostaną przeznaczone na leczenie szóstki dzieci chorych na mukowiscydozę z województwa świętokrzyskiego – bohaterów kalendarza.

W przypadku chęci otrzymania kalendarza drogą pocztową, do cegiełki doliczony jest rzeczywisty koszt pakowania i wysyłki kalendarza Pocztą Polską (10zł).

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Szczegóły płatności

Suma darowizn: 60zł