Bezpłatne wsparcie fizjoterapeutyczne w Bydgoszczy: Mikołaj Kowalski

Dobra wiadomość dla pacjentów z mukowiscydozą z całej Polski! Program wsparcia fizjoterapeutycznego prowadzony przez Fundację Oddech Życia doczekał się kolejnego eksperta, tym razem z Bydgoszczy.

Wsparcie fizjoterapeutyczne w Bydgoszczy udzielać będzie niezastąpiony specjalista, mgr Mikołaj Kowalski.  Jego kilkunastoletnie doświadczenie w fizjoterapii oddechowej i aktywny udział w polskich i międzynarodowych konferencjach oraz kursach dotyczących m.in. mukowiscydozy czynią go jednym z najbardziej kompetentnych specjalistów w Polsce.

⚠️ Kluczowa informacja! Z pomocy w Bydgoszczy mogą skorzystać zakwalifikowani do programu podopieczni z całej Polski. Uwaga! Dojazd we własnym zakresie.
Zapisy do programu ruszyły już teraz!

Ale uwaga: ze względu na napięty terminarz mgr Kowalskiego, konsultacje będą prowadzone od października 2023 do stycznia 2024. Późniejsza rejestracja i kwalifikacja do programu wiązać się będzie z odleglejszymi terminami konsultacji.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i zgłoś się już teraz. Miejsca są ograniczone!

📩 Zgłoszenia na [email protected]

Więcej informacji na: https://oddechzycia.pl/konsultacje/ 💻🔗

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zaakceptuj Dowiedz się więcej