Wsparcie dla Małopolskiego Szpitala Chorób Płuc i Rehabilitacji im. Edmunda Wojtyły

w Jaroszowcu

Fundacja Oddech Życia kontynuuje swoją misję wsparcia placówek medycznych na terenie Polski, skupiając się przede wszystkim na ośrodkach specjalizujących się w pulmonologii. Z ogromnym zadowoleniem pragniemy poinformować, że najnowszym etapem naszej działalności było przekazanie skośnych PEPów dla Małopolskiego Szpitala Chorób Płuc i Rehabilitacji im. Edmunda Wojtyły w Jaroszowcu.

Małopolski Szpital Chorób Płuc i Rehabilitacji w Jaroszowcu to placówka, której historia sięga wielu lat i jest znana z wysokiej jakości leczenia oraz nowoczesnego podejścia do terapii pulmonologicznych. Dlatego zdecydowaliśmy, że to właśnie tam przekażemy nasze skośne PEPy (pipeP KooMedical).

Przypominamy, że skośne PEPy stanowią narzędzie terapeutyczne, przeznaczone głównie dla pacjentów z problemami pulmonologicznymi. Urządzenie to korzysta z niezależnych zaworów jednokierunkowych, które zapewniają stały opór podczas zarówno wdechu, jak i wydechu. To co wyróżnia skośne PEPy od innych dostępnych na rynku  podobnych urządzeń to zdolność generowania oporu zarówno podczas wdechu, jak i wydechu, co niejednokrotnie stanowi klucz do skuteczniejszej terapii.

Jesteśmy przekonani, że dzięki temu wsparciu pacjenci Małopolskiego Szpitala Chorób Płuc i Rehabilitacji w Jaroszowcu będą mogli skorzystać z nowoczesnej terapii oddechowej, co przyczyni się do poprawy jakości ich życia.

Podkreślamy również, że nasz projekt dotyczący skośnych PEPów nadal trwa. Zachęcamy wszystkie placówki medyczne, a przede wszystkim fizjoterapeutów, do zgłaszania się po bezpłatne urządzenia do testów. Wierzymy, że dzięki naszej inicjatywie wiele osób skorzysta z zalet tej innowacyjnej metody terapii oddechowej.

Więcej informacji na temat skośnych PEPów oraz możliwości dołączenia do projektu można znaleźć na naszej stronie internetowej: Oddech Życia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do realizacji naszej misji, a pacjentom życzymy zdrowia i satysfakcji z korzystania z nowoczesnych metod leczenia.