Większa ilość dyżurów Michała Peryta od września 2023

Z radością informujemy, że od września zwiększamy liczbę dyżurów Michała w ramach Telefonicznej Infolinii Fundacji Oddech Życia! Aby sprostać potrzebom naszej społeczności, dyżury będą teraz odbywać się w każdy czwartek (z wyjątkiem dni świątecznych).

Potrzebujesz porady dotyczącej ćwiczeń i zdrowego trybu życia? Zastanawiasz się, jak zacząć ćwiczyć czy jak poprawić swoją kondycję w sposób bezpieczny i skuteczny? A może chorujesz na mukowiscydozę i poszukujesz wsparcia w doborze aktywności fizycznej? Albo chcesz po prostu podzielić się swoimi przemyśleniami i potrzebujesz wsparcia osoby, która zrozumie wyzwania związane z mukowiscydozą?

Michał, certyfikowany trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, jest tu dla Ciebie! Co ważne, Michał nie tylko pomaga osobom z mukowiscydozą, ale również sam choruje na mukowiscydozę. Jego wiedza, połączona z pasją do aktywności fizycznej oraz unikalnym doświadczeniem zdrowotnym, gwarantuje, że otrzymasz profesjonalną pomoc i wsparcie.

📞 Dyżur Michała: każdy czwartek, od godziny 18:30 do 19:30.

Skontaktuj się pod numerem: +48 792 551 876.

Nie przegap tej okazji, by skorzystać z wiedzy i doświadczenia Michała!