Wsparcia dla zaangażowanych fizjoterapeutów

Miniony weekend był dla nas wyjątkowy. Podczas konferencji poświęconej tematyce “Niewydolność oddychania”, która miała miejsce w Bydgoszczy, mieliśmy niezwykłą możliwość wsparcia grupy zaangażowanych fizjoterapeutów. To właśnie oni każdego dnia wkładają wiele pracy i serca w pomoc pacjentom z problemami oddechowymi.

Nasza obecność na tej konferencji była okazją nie tylko do poszerzenia naszej wiedzy na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie fizjoterapii oddechowej, ale także do nawiązania cennych kontaktów i bezpośredniej wymiany doświadczeń z ekspertami w tej dziedzinie.

Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do wsparcia i promocji profesjonalizmu fizjoterapeutów. Wspólnie dążymy do tego, aby każdy pacjent z problemami oddechowymi, niezależnie od przyczyny niewydolności, otrzymał najlepszą możliwą opiekę.

Na zdjęciach tylko część fizjoterapeutów, z Krakowa, ale sprzętem obdarowaliśmy też fizjoterapeutów z Zabrza, Szczecina, Częstochowy…

Na załączonych zdjęciach prezentujemy ekipę fizjoterapeutów z Krakowa, którzy są beneficjentami tego wsparcia:
Zdjęcie pierwsze – Fizjoterapeutka Katarzyna Papież oraz Paulina Katarzyńska z Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie.
Zdjęcie drugie – Fizjoterapeuta Jakub Leżański oraz Michał Stachnik ze Szpitala Jana Pawła 2 w Krakowie, z Oddziału Śródmiąższowych Chorób Płuc i Transplantologii.

Wspierając fizjoterapeutów, wspieramy również pacjentów – tych, którzy na co dzień walczą z chorobami takimi jak mukowiscydoza, pierwotna dyskineza rzęsek (PCD), dysplazja oskrzelowo-płucna (BPD) i inne. Jesteśmy pewni, że dzięki temu wsparciu, pacjenci otrzymają jeszcze lepszą opiekę i rehabilitację.

Zachęcamy wszystkich do dalszego wsparcia naszych działań i włączenia się w kolejne projekty Fundacji Oddech Życia. Razem możemy więcej!