Dwa dni intensywnych dyskusji i wymiany doświadczeń

Właśnie za nami dwa dni intensywnych dyskusji i wymiany doświadczeń podczas konferencji naukowej, medycznej Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc “Niewydolność Oddychania – Bydgoszcz”. Jako przedstawiciele Fundacji Oddech Życia jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość rozmów z wyjątkowym zespołem z “Terapia Dzieci”. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę fizjoterapeutki dr n. zdr. Magdaleny Żak, dr n. zdr. Marka Boberskiego oraz projektanta interfejsów UX/UI i systemów komunikacji wizualnej, Patryka Grygierczyka.
Nasze rozmowy skoncentrowane były wokół innowacyjnego projektu “Pepper Panda”, ale nie tylko. Przez dwa dni omawialiśmy także różnorodne technologie medyczne, które mają potencjał znacząco pomóc pacjentom niepełnosprawnym i chorym. Szczególnie doceniamy bogactwo wiedzy i doświadczenia ekipy “Terapia Dzieci” oraz ich otwartość na interdyscyplinarne podejście do tematyki medycznej.
Mirosław Wójcik, Prezes Fundacji: “Dziękuję za poświęcony czas. Dyskusje z Waszą ekipą są zawsze bardzo inspirujące i wzbogacające. Cenię sobie otwartość i gotowość do wymiany doświadczeń oraz wiedzy, którą przekazujecie. Wasze profesjonalne podejście do poruszanych tematów oraz umiejętność analizy problemów z perspektywy naukowej przekładają się na wyjątkowo konstruktywne rozmowy. I to wszystko jest tak pięknie podszyte taką artystyczną głębią, taką wrażliwością każdej osoby w Waszym zespole.”
Nie sposób nie przypomnieć także o naszym spotkaniu na Międzynarodowych Targach Rehabilitacji i Fizjoterapii w Ptak Warsaw Expo, gdzie mieliśmy okazję zapoznać się bliżej z urządzeniem “Pepper Panda” oraz przekonać się o jego potencjale w praktyce klinicznej.
Jesteśmy pełni nadziei, że takie spotkania będą miały miejsce regularnie, pozwalając na ciągłą wymianę myśli i doświadczeń wśród ekspertów z różnych dziedzin.