Kolejna dobra wiadomość, tym razem ze szpitala w Poznaniu

Kolejna dobra wiadomość, tym razem ze szpitala w Poznaniu. Agata Kęsy dostała się do programu lekowego i została objęta dostawą refundowanych leków przyczynowych. Na zdjęciu Agata z otrzymanymi w szpitalu lekami.

Agatę przedstawialiśmy wielokrotnie na FB Oddechu Życia. Fundacja Oddech Życia od listopada 2021 zbiera dla Agaty fundusze na leki przyczynowe. Dzięki wparciu ponad 17 tysięcy darczyńców można było rozpocząć leczenie już wiele miesięcy temu. A teraz dzięki refundacji Agata będzie mogła kontynuować leczenie już bezpłatnie.

Czekamy na kolejnych pacjentów, podopiecznych. Liczymy że wszyscy kwalifikujący się do leczenia lekami przyczynowymi pacjenci dostaną dostęp do refundowanej terapii w możliwie najkrótszym czasie.