Nasz podopieczny Dawid Jurga odebrał pierwsze opakowania refundowanych leków przyczynowych

Dzisiaj nasz podopieczny Dawid Jurga odebrał pierwsze opakowania refundowanych leków przyczynowych. O Dawidzie wielokrotnie pisaliśmy na FB Oddechu Życia. Fundacja Oddech Życia od grudnia 2020 roku zbierała dla niego pieniądze na zakup leków przyczynowych. Dzięki wsparciu ponad 22 tysięcy darczyńców i uzbieranej kwocie 884 tys. zł przez wiele miesięcy Dawid miał dostęp do leczenia komercyjnego. Niestety ostatnie miesiące zbiórki były coraz trudniejsze. Cieszymy się, że Dawid będzie miał dostęp do leków w ramach programu lekowego i refundacji i nie będzie musiał przerywać terapii.

Mamy nadzieję, że w krótkim czasie kolejni nasi podopieczni otrzymają leki przyczynowe w ramach programu lekowego i refundacji.