Film “Trzy kroki od siebie” w mukoboxach edukacyjnych dla szkół

W tym roku do naszych edukacyjnych, szkolnych mukoboxów dodajemy coś wyjątkowego. W zestawie znajdziecie płytę DVD z poruszającym filmem fabularnym “Trzy kroki od siebie”. To wzruszające kino, które nie tylko bawi, ale przede wszystkim uczy i inspiruje do refleksji na temat życia z mukowiscydozą.
W ramach akcji “MukoSzkoła” już od siedmiu lat dążymy do tego, aby uczynić polskie szkoły miejscami bardziej przyjaznymi dla uczniów chorujących na mukowiscydozę. Dzięki niej nauczyciele oraz wychowawcy zdobywają niezbędną wiedzę i narzędzia, które pozwalają lepiej zrozumieć potrzeby swoich podopiecznych i stworzyć dla nich komfortowe warunki do nauki.
Jeśli jesteś nauczycielem, wychowawcą lub rodzicem dziecka z mukowiscydozą i chcesz zamówić nasz edukacyjny mukobox, serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza dostępnego pod poniższym linkiem: Mukoboxy Edukacyjne – Formularz zamówienia https://oddechzycia.pl/…/mukoboxy-edukacyjne-2023-2024…/ Zestawy dla podopiecznych Fundacji Oddech Życia są bezpłatne. Jeżeli nie jesteś podopiecznym to bezpłatnie możesz się zapisać do fundacji na [email protected]
Nie przegap tej okazji, aby wzbogacić edukację swoich uczniów i wprowadzić do szkoły jeszcze więcej empatii i zrozumienia! 📚🎬❤️

Co jeszcze znajdziecie w “mukoboxach edukacyjnych”?

Zestaw edukacyjny dla szkół zawiera:
– list do dyrekcji szkoły i wychowawcy
– książkę dla nauczycieli i wychowawców “MukoSzkoła – Szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę”
– książkę dla nauczycieli i wychowawców “Szkoła przyjazna uczniom z chorobą przewlekłą”
– aktualne wytyczne higieniczne związane z mukowiscydozą
– duże plakaty edukacyjne nt. higieny (mycie rąk, kichanie, używanie maseczek i rękawiczek)
– duże plakaty edukacyjne nt. mukowiscydozy
– płytę DVD z materiałami edukacyjnymi, plakatami i filmami wideo
– płytę DVD z filmem fabularnym “Trzy kroki od siebie”
– książeczkę “Higiena… w domu chorego na mukowiscydozę”
– książeczkę “Doświadczenia z mukowiscydozą w tle”
– dodatkowe materiał