Kolejne paczki covidowe dla pacjentów z mukowiscydozą

Przygotowujemy dzisiaj i jutro kolejne paczki covidowe dla pacjentów z mukowiscydozą leczonych na oddziałach ośrodków CF. Do tej pory paczki trafiły między innymi do ŚCCS w Zabrzu, Sosnowca, Poznania (dorośli), Białegostoku, Rzeszowa i Rabki-Zdroju. W najbliższych dniach paczki powinny być wydawane również w Karpaczu i Łodzi.

Nasze boxy covidowe się ciągle zmieniają i rozrastają. Nowością od dzisiaj będzie zestaw z kawą, herbatą, cukrem, kubeczkami i łyżeczką. Oprócz tego w zestawie zawsze są chirurgiczne maseczki klasy medycznej, rękawiczki, środki do dezynfekcji, chusteczki nawilżane, coś słodkiego.

W przyszłym tygodniu podamy do jakich kolejnych ośrodków CF trafią nasze paczki dla pacjentów.
________________
Serdecznie dziękujemy naszych sponsorom za ufundowanie części produktów w boxach covidowych. Ty również i Twoja firma możecie dołączyć do “Drużyny Oddechu” i wesprzeć nas finansowo lub materialnie. Potrzebujemy miedzy innymi maseczki chirurgiczne, środki do dezynfekcji (w sprayu, żelu, płynie), chusteczki nawilżane, chusteczki higieniczne, słodycze). Więcej informacji [email protected] lub od pon. do piątku pod nr. tel. +48 578632026