Rozwijamy program pomocowy: Wsparcia dla pacjentów z mukowiscydozą po transplantacji płuc

🌟 Program pomocowy: Wsparcia dla pacjentów z mukowiscydozą po transplantacji płuc 🌟
Drodzy Przyjaciele, mamy ogromną radość, że możemy Wam przedstawić naszą inicjatywę wsparcia dla podopiecznych, którzy przeszli operację transplantacji płuc.

Na zdjęciu uśmiechnięta Małgosia z mamą ❤️. Nasza podopieczna Fundacji Oddech Życia przeszła operację w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Jej uśmiech to dowód, że razem możemy robić wielkie rzeczy!

Program oferuje bezpłatnie: elektroniczny spirometr, urządzenie PEP (PARI lub skośny PEP KooMedical), środki opatrunkowe, środki higieniczne, i wiele więcej. To wsparcie na drodze do zdrowia dla pacjentów, którzy tak jak Małgosia, walczą o oddech życia.

Więcej informacji na temat programu znajdziecie w artykule tutaj: https://fundacja.oddechzycia.pl/program-wsparcia…/

Program skierowany jest wyłącznie do pacjentów tuż po transplantacji płuc (zgłoszenie do programu najpóźniej 1 miesiąc od daty transplantacji). Pytania oraz prośby o wsparcie można kierować na adres email: [email protected]

Jednakże prosimy nie martwić się! Nikt nie jest pokrzywdzony. Podopieczni przed lub po transplantacji płuc lub innych organów, którzy nie kwalifikują się do tego programu, także mogą korzystać z pomocy Fundacji Oddech Życia, tylko z innych programów pomocowych, w tym z:
– Program pomocowy: Wypożyczalnia sprzętu medycznego;
– Program pomocowy: środki opatrunkowe (operacja chirurgiczna, przeszczep, PEG);
– Program pomocowy: Paczka ze środkami ochrony osobistej, środkami opatrunkowymi oraz produktami do inhalacji – wiosna / lato 2023.