Podziękowania z Zabrza dla Fundacji Oddech Życia

Dzisiaj takie podziękowania dostaliśmy z ŚCCS w Zabrzu ❤ Serdecznie pozdrawiamy wszystkich pacjentów i personel medyczny ŚCCS.

“Tym razem Z NASZYCH ust i rąk prosto z Oddziału Mukowiscydozy płyną wielkie podziękowania na poczet Fundacji Oddech Życia Oddech Życia oraz niezawodnego w koordynowaniu jej działania Prezesa Mirosława Wójcika.
Już nie po raz pierwszy otaczacie NAS, a zwłaszcza NASZYCH PACJENTÓW wsparciem poprzez dary, które na pewno ułatwią krótsze i dłuższe pobyty na Oddziale 🙂
Dziękujemy za wsparcie techniczne pod postacią sprzętów elektronicznych, wypełnienie naszych półek bibliotecznych solidną „dawką literacką”, jak również środków do dezynfekcji.
Oczywiście zawsze możemy liczyć na słodki akcent z Waszych rąk, czego dowodem są pierwsi zadowoleni odbiorcy!
Dziękujemy za wsparcie – to zawsze motywuje do dalszej pracy i działania!
Świetnie, że jesteście i tak prężnie działacie! Niech moc Was nie opuszcza 🙂!!!”