Wizyta w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

Kochani! W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, a dokładniej Klinikę Alergologii i Mukowiscydozy. Serdecznie dziękujemy Pani Kierownik Kliniki dr n. med. Marcie Rachel za zaproszenie. Dziękujemy również personelowi Kliniki za spotkanie i oprowadzenie po obiekcie, w tym doktor Beacie Zapolnik oraz Pielęgniarce Oddziałowej mgr Małgorzacie Litwin.

W imieniu Fundacji Oddech Życia prezes Fundacji Mirosław Wójcik przekazał na rzecz Kliniki sprzęt do rehabilitacji, w tym m.in. rower treningowy, stepper, “ciężarki”, gumy do ćwiczeń, skakanki, piłki rehabilitacyjne.

Na dniach na oddział trafi równie podarowana przez Oddech Życia lodówka dla pacjentów oraz kolejna partia sprzętów do fizjoterapii oddechowej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za uzupełnianie ankiety, tzw. mapy potrzeb szpitali CF, ułatwia nam to pomoc kolejnym placówkom medycznym: https://oddechzycia.pl/aktualnosci/mapa-potrzeb-osrodkow-leczenia-mukowiscydozy/