Zwiększenie zakresu programu pomocowego: paczka covidowa

Kochani! Podjęliśmy decyzję o zwiększeniu zakresu programu pomocowego i wysyłce paczek covidowych ze środkami ochrony osobistej do naszych podopiecznych urodzonych w latach 90-tych. Dla przypomnienia, jesteśmy jeszcze w trakcie wysyłek do podopiecznych urodzonych w latach 80-tych i 70-tych.
Przypominamy również, że Fundacja Oddech Życia rozdaje paczki w szpitalach CF i niektórych przychodniach, tzw. “boxy covidowe”.

ps: Kot nie jest częścią boxa covidowego, to tylko czujny obserwator i gość na zdjęciu 😉 Zdjęcie wykonane już po odbiorze paczki przez naszą podopieczną.
__________________
* Do programu pomocowego dla podopiecznych Fundacji Oddech Życia kwalifikują się podopieczni fundacji Oddech Życia zarejestrowani lub zgłoszeni do rejestracji w fundacji przed dniem 30.04.2021. Osoby zgłoszone bądź zarejestrowane po tym terminie nie kwalifikują się do programu ze względu na ograniczoną liczbę paczek pomocowych.