Przygotowaliśmy w Fundacji Oddech Życia grę planszową

Specjalnie do covidowych, szpitalnych boxów dla dzieci, przygotowaliśmy w Fundacji Oddech Życia grę planszową.
Gra razem z pionkami i kostką do gry uzupełni covidowe zestawy, które rozdajemy w kolejnych szpitalach dla pacjentów przebywających na leczeniu długoterminowym.
W boxach znajdują się również:
– maseczki chirurgiczne;
– półmaski FFP2;
– przyłbica;
– rękawiczki;
– chusteczki antybakteryjne;
– środki do dezynfekcji na bazie alkoholu;
– zestaw “kawowy” (kawa, herbata, cukier, łyżeczka, kubeczki do gorących napojów, cukierki);
– coś słodkiego.
Prawdopodobnie uda nam się je dostarczyć jeszcze przed świętami do kolejnych dwóch szpitali, w których jeszcze nie pomagaliśmy.
W tym tygodniu dosyłaliśmy paczki do szpitali na oddziały w Karpaczu i Rzeszowie, tak żeby dla każdego pacjenta wystarczyło. W innych szpitalach, do których wysyłaliśmy covidowe paczki, jeszcze mają zapas.
Duże boxy covidowe trafiły między innymi już do Karpacza, Zabrza (ŚCCS), Sosnowca (dorośli), Białegostoku (dorośli), Rzeszowa, Poznania (dorośli).