Informacja na temat abonamentu w elektronicznych stetoskopach

Fundacja Oddech Życia nie będzie przedłużać abonamentu na kolejny rok w stetoskopach Stethome wypożyczonych w ramach programu pomocowego w 2022 roku. Urządzenia dezaktywują się po 1 roku od momentu aktywacji.

Po dezaktywacji urządzenia nie ma obowiązku opłacania go na kolejny rok. Urządzenie jest własnością Fundacji Oddech Życia i po dezaktywacji nie są naliczane żadne opłaty za posiadanie nieaktywnego urządzenia.

Czy trzeba oddawać urządzenia Stethome otrzymane w ramach programu pomocowego Fundacji Oddech Życia?

1. Urządzenia dobrowolnie można opłacić we własnym zakresie na kolejny okres abonamentowy lub opłacić abonament w ramach środków zgromadzonych na subkoncie, w takim przypadku nie ma potrzeby zwracania urządzenia.
  2. Urządzenie można zwrócić, wysyłając paczkę do Paczkomatu RZD01A wpisując nr tel. 578632026 i adres mailowy [email protected]  (Paczkomat RZD01A  przy ul. Zakopiańskiej w Rabce-Zdroju).
  3. W przypadku chęci zwrotu inną formą wysyłki niż Paczkomat prosimy o kontakt pod adresem [email protected]