Czujesz się już dinozaurem? A może zwyczajnie lubisz dinozaury? Covidowe dinoboxy

Czujesz się już dinozaurem? A może zwyczajnie lubisz dinozaury? Z okazji Dnia Dinozaura 26 lutego w Oddechu Życia przygotowaliśmy 2 specjalne, wyjątkowe, covidowe dinoboxy, jeden dla dorosłych i drugi dla dzieci.

Co ma wspólnego mukowiscydoza z dinozaurami? Dorośli chorzy na mukowiscydozę dość często sami się w rozmowach nazywają dinozaurami.

W covidowych boxach znajdziecie maseczki chirurgiczne, maseczki klasy medycznej, środki do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, chusteczki. Jeżeli paczka powędruje do rodziny z dzieckiem chorym na mukowiscydozę to dodatkowo w paczce będą produkty do ochrony osobistej w rozmiarze dla dzieci. W paczce będzie też coś słodkiego 🙂

Jak zgarnąć takiego boxa? Mamy tylko 2 zestawy. Skomentuj tego >> posta <<, uzasadnienie, jakaś historia czy dłuższy komentarz, będzie dodatkowym atutem 😉 Na komentarze czekamy do końca dzisiejszego dnia (do końca 26 lutego). Jutro, 27 lutego, wybierzemy nagrodzonych i podamy kto otrzyma boxy. Jutro też skontaktujemy się w sprawie adresu do wysyłki (wysyłka tylko na terytorium PL).