Nowe książeczki edukacyjne: MukoSzkoła – szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę

Z radością informujemy, że do Fundacji Oddech Życia trafiły dzisiaj świeżo wydrukowane książeczki w ramach 7. edycji ogólnopolskiej akcji “MukoSzkoła – szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę“!
To już 4. wydanie tej książeczki z bieżącego roku. Przy tworzeniu najnowszej edycji postawiliśmy na jeszcze większą merytoryczność i aktualność. Zawarliśmy w niej dodatkowe materiały na temat leków przyczynowych oraz modulatorów CFTR. Szczególnie skupiliśmy się na ich dostępności oraz wpływie tych terapii na dzieci, które już korzystają z takiego leczenia.
Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest edukacja i wsparcie w zakresie mukowiscydozy, dlatego nasze książeczki są rozdawane bezpłatnie. Wchodzą one w skład większych pakietów edukacyjnych – tzw. mukoboxów szkolnych. Jeśli jesteście zainteresowani otrzymaniem takiego pakietu dla swojej placówki edukacyjnej lub innych zainteresowanych osób, serdecznie zachęcamy do składania zamówień poprzez naszą stronę https://oddechzycia.pl/aktualnosci/mukoboxy-edukacyjne-2023-2024-formularz-zamowienia/