Podziękowania dla bohaterów transplantacji

Każdy, kto jest blisko naszej Fundacji Oddech Życia, wie, jak ważne są dla nas ludzkie życie i zdrowie. Końcem sierpnia mieliśmy wielki powód do radości – nasza podopieczna, Gosia, przeszła udaną transplantację płuc w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Dziś pragniemy podziękować tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu.
Przede wszystkim naszą wdzięczność kierujemy do niezrównanego zespołu transplantacyjnego w Zabrzu, który dzięki postępowi nauki dokonuje “cudów” i daje “nowe życie pełne oddechu”, oraz do zespołu, który otacza teraz Gosię troskliwą opieką po przeszczepie. Wasza poświęcenie, profesjonalizm i nieustająca determinacja są nieocenione.
W tym trudnym czasie, Gosia może również liczyć na wsparcie Fundacji Oddech Życia. Dostarczyliśmy jej elektroniczny spirometr, urządzenie PEP oraz niezbędne środki czystości i opatrunkowe, które wykorzysta w rekonwalescencji po wyjściu ze szpitala.

Ale, słowami Gosi: “Dzień dobry, chciałabym najbardziej podziękować Łukaszowi, mojemu rehabilitantowi, który podtrzymywał mnie na duszu i wspierał, że tak szybko dostałam się na kwalifikację i że po 5 dniach już operacja przeszczepu płuc. Operacja się udała jestem taka szczęśliwa, że nie idzie tego opisać, także dziękuję mojej rodzinie i wszystkim znajomym. KOCHAM WAS WSZYSTKICH ZA WSPARCIE I MODLITWĘ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”.

Fizjoterapeuta Łukasz jest jednym ze specjalistów, którzy w ramach nieodpłatnych konsultacji (finansowanych przez naszą fundację) może i Wam pomóc. Więcej informacji na naszej stronie (link w komentarzu).

Niech to świadectwo będzie przypomnieniem o tym, jak ważne jest wsparcie, miłość i determinacja w życiu każdej osoby. Dziękujemy Wam – bohaterom medycyny, rehabilitantom, rodzinie, znajomym oraz wszystkim, którzy modlili się za Gosię. Jesteście nieocenieni. ❤